Merhaba Sevgili Okurumuz, 

Bizim hikayemiz 1985-1996 yılları arasında yayınlanan Kadın ve Aile dergisi ile başladı. 140 basılı sayısı bulunan dergi, içerikleri itibarıyla hala tezlere konu ediliyor ve arşivlerde önemli bir yer tutuyor. 

Markamızın ilkeli çizgisini devam ettirmeyi hedefleyen web sitemizle 2010 yılında dijital bir dergi olarak hikayemizi kaldığı yerden sürdürmeye başladık ve o günden beri sizlerle birlikteyiz. 

Amacımız kadını ve aileyi konu edinen içeriklerle okuyucumuza nitelikli bir fayda sunabilmek.

Her ay farklı bir konuyu manşete taşırken yapay gündemlerden etkilenmemeyi ve gerçek huzur arayışında sizlere yol arkadaşı olmayı hedefliyoruz. 

Sağlıklı lezzetler, giyim, zarafet, evlilik, gezi gibi kategorilerde yer alan özgün yazılarımızla sizlere günlük hayatı ince bir zevkle sürdürebilmenin ipuçlarını vermeyi arzuluyoruz.

Kadın ve Aile olarak bizler fıtratı koruyan değerlerimizi ve köklü kültürümüzün özünü referans alarak, samimi, özgün, nitelikli ve güncel içerikler üretmeyi ilke edindik. 

Alanında uzman seçkin yazarlar ve ekibimizle hikayemizi bu ilke doğrultusunda sürdürmeyi size karşı önemli bir sorumluluğumuz olarak görüyoruz.